A Knitting life 1 | Marianne Isager

 47,00 incl. btw

1 op voorraad

Een Inspirerend  ” A Knitting life 1″ boek

‘A Knitting Life’ is het eerste boek van de getalenteerde Marianne Isager, waarin ze haar onvergetelijke reizen door de jaren heen deelt. Dit boek biedt een unieke inkijk in haar wereld van breien, vol met verhalen die de creativiteit stimuleren.

Adembenemende Ontwerpen

Elke breiopdracht in dit boek is geïnspireerd door prachtige foto’s die Marianne zelf heeft gemaakt. Deze beelden, vol kleur en leven, zijn meesterlijk omgezet in breisels die niet alleen warm zijn, maar ook een verhaal vertellen.

Keuze Moeilijk? Dat Begrijpen We!

Bij het bladeren door ‘A Knitting Life 1’ zal je merken dat het maken van een keuze een uitdaging kan zijn. Elk ontwerp is zo verleidelijk dat je niet weet welke je als eerste wilt gaan breien. Laat je inspireren door de magie van breien met dit prachtige boek!

Beschrijving

De breiontwerpen

Knitting for life 1

Deze prachtige breiontwerpen  uit het boek van A knitting for life 1 zijn geïnspireerd door de onvergetelijke foto’s van de avontuurlijke reizen van Marianne Isager.

1 Februari a.s.